CLEAN RUNS 2015


Good Girl´s Runaway Tetra med Maria Bergenholt SMALL
2015-11-22 Herrrljunga BHK – Agilityklass 3, 4/93
2015-10-25: NO – Agilityklass 3, 2/71
2015-10-24 NO – Hoppklass 3, 4/85
2015-10-10 Ulricehamn BK – Hoppklass 3, 3/64
2015-09-13 Sydskånska KK – Agilityklass 3, 3/60
2015-09-06 Tidaholm BK – Hoppklass 3, 2/47
2015-09-05 Tidaholm BK – Agilityklass 3, 1/46
2015-08-29 GBG avd. – Agilityklass 3, 4/44
2015-08-23 Gmbk – Hoppklass 3, 6/52  SM Kvalad
2015- 08-22 Gmbk – Agilityklass 3, 1/52
2015-07-05 Fagersta KK – Agilityklass 3, 1/31
2015-07-05 Fagersta KK – Hoppklass 3, 1/35
2015-05-30 Hässleholm HU – Agilityklass 3, 3/56
2015-05-24 Halmstad BK – Agilityklass3, 2/58
2015-05-24 Halmstad BK – Hoppklass3, 2/55
2015-05-23 Halmstad BK – Agilityklass 3, 3/69
2015-05-03 Forsakar BK – Agilityklass3, 3/44
2015- 05-03 Forsakar BK – Hoppklass 3, 5/60
2015-04-26 Ulricehamns BK – Agilityklass 3, 3/53
2015-04-11 Kumla BK – Agilityklass 3, 4/75
2015- 04-11 Kumla BK – Hoppklass 3, 5/72

Good Girls Tomahawk Stina & Marianne Fransson SMALL
2015-11-22 Herrljunga – Hoppklass 2 placering 7/44
2015-08-23 Timrå bk – Agilityklass 2 placering 3/14

Good Girls Min Ming & Malin Perlskog SMALL
2015-11-14 Åtvidabergs HK – Hoppklass 1, Plac. 1/30, pinne.
2015-10-04 Vimmerby BHK – Agilityklass 1, Plac. 2/21, pinne. UPPFLYTTNING
2015-09-13 Tibro BK – Hoppklass 1, Plac. 1/22, pinne.
2015-08-22 Haninge BK – Agilityklass 1, Plac. 1/15, pinne.
2015-08-08 Mönsterås – Agilityklass 1, Plac. 1/25, pinne.

Good Girl´s Fugitive Felix & Ida Wannberg MEDIUM
2015-10-24 Stenungsunds bk – Hoppklass 3 placering 3/39
2015-09-26 Jönköpings bk – Hoppklass 3 placering 4/70
2015-08-29 Göteborgsavd – Hoppklass 3 placering 3/38
2015-07-02 Kalmar bk – Agilityklass 3 placering 12/136
2015-06-13 Råådalens bk – Hoppklass 3 placering 6/62
2015-04-26 Tranås bk – Agilityklass 3 placering 3/51
2015-04-11 Kumla bk – Hoppklass 3 placering 13/53
2015-02-28 Tidaholms bk – Agilityklass 3a placering 2/28
2015-02-28 Tidaholms bk – Agilityklass 3b placering 1/26
2015-01-18 Ulricehamns bk – Agilityklass 3 placering 2/53

Good Girl´s Blackbird Coco & Lena Lindblad SMALL
2015-10-24 Kungälvs BK – Hoppklass 2 , Plac. 2/25, pinne
2015-09-12 Tibro BK – Hoppklass 2 , Plac. 2/14, pinne
2015-08-08 Varbergs BK – Agilityklass 2 , Plac. 1/37, pinne
2015-05-23 Halmstad BK – Agilityklass 2 , Plac. 2/51, pinne
2015-04-24 Kungälvs BK- Agilityklass 2 , Plac. 2/25, pinne

Good Girl´s Humla & Birgitt Johansson MEDIUM
2015-09-12 Tibro BK – Hoppklass 2 , Plac. 5/29
2015-08-09 Varberg BK – Agilityklass 2 , Plac. 2/48, pinne
2015-05-01 Alingsås BK – Hoppklass 1 , Plac. 9/44
2015-05-01 Alingsås BK – Agilityklass 1 , Plac. 4/46, pinne UPPFLYTTNING
2015-04-25 Ulricehamns BK- Agilityklass 1 , Plac. 1/71, pinne

Good Girl´s Flawless Prisma & Maria Bergenholt SMALL
2015-10-25: NO – Agiliyklass 2, 1/51, napp
2015-09-06 Tidaholm BK – Agilityklass 2, 2/35, pinne
2015-07-07 Fagersta KK – Hoppklass 2, 1/14, pinne UPPFLYTTNING
2015-07-07 Fagersta KK – Hoppklass 2, 1/15, pinne
2015-07-06 Fagersta KK – Agilityklass 2, 1/ 16, pinne
2015-05-23 Halmstad BK – Agilityklass 1, 1/65, pinne UPPFLYTTNING
2015-05-17 Jönköping BK – Hoppklass 2, 1/36, pinne
2015-05-16 Jönköping BK – Hoppklass 1, 1/53, pinne UPPFLYTTNING
2015-03-21 Värnamo BK – Hoppklass 1, 1/64 , pinne
2015-01-17 Ulricehamn BK – Agilityklass 1, 1/63, pinne

Good Girl’s Chi Chi & Fredrika Jonasson SMALL
2015-10-17 SBK’s Halmstads avd – Hoppklass 1, plac 1/33, pinne
2015-10-04 Vimmerby BHK – Agilityklass 1, plac 1/21, pinne
2015-09-12 Hässleholm BHK – Agilityklass 1, plac 2/19, pinne
2015-08-28 Karlshamn HU – Hoppklass 1, Plac 2/20, pinne

Good Girl´s Di Dio med Linda Rosenlund SMALL
2015-10-17 Halmstad BK – Agilityklass 1b 1/27 pinne AGD 1
2015-10-10 Ulricehamns BK – Hoppklass 1 3/48 pinne
2015-10-03 Svedala BK – Agilityklass 1 plac. 1/40 pinne
2015-10-03 Svedala BK – Hoppklass 1 plac. 1/42 pinne
2015-09-20 Rönne HU – Hoppklass 1b plac. 2/35 pinne
2015-09-20 Rönne HU – Agilityklass 1b plac. 1/39 pinne
2015-09-20 Rönne HU – Agilityklass1a plac. 1/41 pinne
2015-09-12 Hässleholms BK – Agilityklass 1b plac. 3/19 pinne
2015-09-12 Hässleholms BK – Agilityklass 1a plac. 4/20
2015-08-23 GMBK – Hoppklass 1 plac. 2/24 pinne

Good Girl´s Lii Loo &  Emmelie Hultman SMALL
2015-10-25 Stenungsunds BK – Hoppklass  1 S plac. 1/41 pinne
2015-10-25 Stenungsunds BK – Agilityklass 1 S     plac. 2/38  pinne UPPFLYTTNING
2015-10-17 SBKs Halmstadsavd. – Agilityklass 1 S A plac. 1/34 pinne
2015-09-20 Rönne HU – Agilityklass 1 S B     plac. 5/39 pinne
2015-09-05 SBKs Malmöavd. – Hoppklass  1 plac. 2/36 pinne UPPFLYTTNING
2015-08-23 Hässleholm HU – Hoppklass  1 plac. 3/42 pinne
2015-08-22 Hässleholm HU – Hoppklass  1 plac. 1/50 pinne

Good Girl Tornado Boozer & Paula Granroth
2015-10-10 Ulricehamn BK – Hoppklass 1 Placering 4 av 50, pinne

Good Girl’s Starfighter Panda & Anna Käll SMALL
2015-11-15 Smålandsstenars BK – Hoppklass 3, Plac. 4/37
2015-09-06 Tidaholms BK – Hoppklass 3, Plac. 1/47
2015-08-30 Kind BK – Agilityklass 3, Plac 3/28  SM Kvalad
2015-08-23 Göteborg-Mölndals BK – Agilityklass 3, Plac 2/49
2015-08-16 Frövi BK – Hoppklass 3, Plac. 2/69
2015-08-08 Varbergs BK – Hoppklass 3, Plac. 1/52
2015-07-25 Gagnef Floda BK – Hoppklass 3, Plac. 5/99
2015-07-24 Mora BK – Hoppklass 3, Plac. 1/100
2015-07-24 Mora BK – Agilityklass 3, Plac 1/96
2015-07-05 Kalmar BK – Hoppklass 3, Plac. 3/120
2015-07-02 Kalmar BK – Agilityklass 3, Plac 6/137
2015-05-30 Hässleholm HU – Hoppklass 3, Plac. 3/57
2015-04-25 Ulricehamns BK – Hoppklass 3, Plac. 1/44
2015-04-11 Kumla BK – Hoppklass 3, Plac. 3/74
2015-04-11 Kumla BK – Hoppklass 3, Plac. 3/72
2015-04-03 Oxie BK – Hoppklass 3, Plac. 4/81